bussines2Wielu Amerykanom nie jest łatwo przetrwać bez pracy. Z miesiąca na miesiąc wzrasta bezrobocie w Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości stopa bezrobocia wzrosła z 3,9% we wrześniu 2016 r. do 4,1% w grudniu 2016 r. Niektórzy ludzie odnoszą sukces, wracając do szkoły i zdobywając stopień naukowy na uniwersytecie.

Inni odnoszą sukces, rozpoczynając własną działalność gospodarczą – czy to sklep internetowy, czy coś zupełnie innego – i rezygnując z pracy po uruchomieniu firmy. Istnieje wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy bez pracy, ale przechodzenie przez trudne czasy ekonomiczne nie jest łatwe dla każdego.

Jak zdobyć drugą pracę po utracie pierwszej?

Jeśli straciłeś pracę, prawdopodobnie masz dużo czasu w swoich rękach. Trudno jest wiedzieć, co ze sobą zrobić, gdy nie zarabiasz pieniędzy i musisz wymyślić, co dalej. W tym artykule omówimy kilka pomysłów na radzenie sobie z tą sytuacją, w tym rzeczy takie jak druga praca i przedsiębiorczość. Jak więc zdobyć drugą pracę po utracie pierwszej pracy? Jest kilka różnych sposobów na rozwiązanie problemu znalezienia nowego koncertu w tej sytuacji.

Jedną z opcji jest to, że możesz spróbować szukać nowych możliwości, gdy jesteś już zatrudniony w swojej dziedzinie. Jeśli to nie wygląda obiecująco, być może nadszedł czas, aby rozważyć inne opcje, takie jak freelancer lub praca w domu. Każdy musi zarabiać na życie, prawda? Praca w niepełnym wymiarze godzin to również doskonały sposób na uzupełnienie dochodów i zdobycie nowych umiejętności.

Kryzys zatrudnienia i rozwiązania dla osób, które zostały nim dotknięte

Wraz z rosnącą popularnością automatyzacji, niektórzy pracodawcy wprowadzają nowe rozwiązania, które pozwalają im zatrudniać więcej osób przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności ich siły roboczej. Wraz z rosnącą popularnością automatyzacji nastąpił znaczny wzrost utraty miejsc pracy w różnych branżach. Problem nie ogranicza się tylko do jednego rodzaju przemysłu lub zawodu, ale dotyczy wszystkich sektorów i wszystkich regionów. W odpowiedzi na ten problem firmy opracowują nowe strategie zatrudniania i zatrzymywania pracowników. Istnieje wiele różnych rozwiązań kryzysu zatrudnienia, które zostały przyjęte przez różne firmy na różne sposoby.

Dzisiejsza siła robocza znajduje się w stanie wyjątkowym. Miliony ludzi straciły pracę w wyniku recesji. W rzeczywistości bezrobocie było najwyższe od II wojny światowej, co pokazuje, jak szybko gospodarka może się odwrócić. Ważne jest, aby znaleźć pracę po jej utracie, ale znalezienie takiej z twoim doświadczeniem i kwalifikacjami może być trudne bez nawiązywania kontaktów i zimnych rozmów.

Wskazówki dotyczące znajdowania pracy poza USA - Praca za granicą i możliwości po burzliwej gospodarce

W obliczu zmieniającej się światowej gospodarki coraz więcej osób poszukuje możliwości znalezienia pracy na różnych kontynentach. Oto lista niektórych z najlepszych witryn, w których można znaleźć pracę za granicą.

- Możliwości służby zagranicznej: Otwory w służbie zagranicznej obejmują szeroki zakres możliwości, w tym zagraniczne usługi rozwojowe, międzynarodową służbę edukacyjną, stanowiska konsularne, a także stanowiska w Departamencie Stanu i innych agencjach.

- Możliwości służby wojskowej: Kariera oficera wojskowego jest już międzynarodowym doświadczeniem z możliwością stacjonowania w amerykańskich bazach wojskowych na całym świecie.

- Kariera małżonka wojskowego: jako współmałżonek lub partner możesz również znaleźć oferty pracy w wielu krajach na całym świecie, w których stacjonował twój mąż lub żona.

- Międzynarodowe oferty pracy według stanu: Użyj tej strony, aby wyszukać oferty pracy według