Back to Top

Czym jest Facebook?

fbJest to platforma, dzięki której ludzie mogą łączyć się z przyjaciółmi i rodziną, a także znajdować nowych. Ta strona pozwala również firmom reklamować swoją działalność i docierać do konsumentów.

Jak przetrwać bez pracy w Ameryce?

bussines2Wielu Amerykanom nie jest łatwo przetrwać bez pracy. Z miesiąca na miesiąc wzrasta bezrobocie w Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości stopa bezrobocia wzrosła z 3,9% we wrześniu 2016 r. do 4,1% w grudniu 2016 r. Niektórzy ludzie odnoszą sukces, wracając do szkoły i zdobywając stopień naukowy na uniwersytecie.

Jak zorganizować swoje wesele

para2Nasz dzień ślubu to jeden z najbardziej pamiętnych momentów w naszym życiu. Powinna być więc zorganizowana w taki sposób, abyśmy czuli się wyjątkowi i kochani. Aby pomóc Ci zaplanować swój ślub już dziś, przygotowaliśmy poniższą listę najważniejszych wskazówek i wskazówek dotyczących organizacji tego wielkiego dnia. Planowanie może być stresujące, ale te wskazówki sprawią, że poczujesz się pewniej w procesie.

Co motywuje pracowników w firmie

firmaTo trudne pytanie, ponieważ każda firma ma swoją własną kulturę. A to, co motywuje jednego pracownika, może nie motywować go w taki sam sposób jak innego. To, co motywuje pracowników w różnych firmach, może być różne, ale istnieje kilka uniwersalnych rzeczy, które motywują pracowników każdej firmy. Na przykład pieniądze, poczucie spełnienia i uznanie to jedne z najczęstszych czynników motywujących w różnych branżach.

Gospodarka Chin wciąż się rozwija, czyli jak zmieni się gospodarka Chin w przyszłości

gospodarkaWraz z rozwojem sztucznej inteligencji automatyzacja stanie się integralną częścią produkcji towarów w przyszłości. Chińska gospodarka wciąż się rozwija, co oznacza, że chińska gospodarka się zmienia. W ostatnich latach Chiny przekształciły się z producenta o niższych kosztach w producenta o wyższych kosztach, co stworzyło innym krajom możliwości produkowania tańszych towarów. Nadwyżka handlowa Chin również zmalała w zeszłym roku.

Strona 7 z 7